دبيرستان و پيش دانشگاهي غير دولتي شهداي رهپويان وصال

آدرس : شيراز ، بلوار پاسداران ، خیابان 53 شهید ظل انوار سمت راست

تلفن :8239169-0711 و 8234570-0711

مجتمع آموزشي غير دولتي دخترانه شهداي رهپويان وصال

برنامه هاي علمي زمستان 92 در دبیرستان و پیش دانشگاهی

1 - بازديد از کارگاه نجوم در روز پنجشنبه 15/12/92 که 20 نفر از دانش آموزان دبيرستان در بازديد از کارگاه نجوم پژوهش سراي جابربن حيان با منظومه شمسي و صور فلکي آسمان آشنا شدند .

2 - جلسه ويژه دانش آموزان پايه سوم در پنجشنبه 22/12/92: در اين جلسه که با حضور دانش آموزان ، والدين ، مدير دبيرستان ، مشاور محترم و دبيران دروس اختصاصي در محل دبيرستان برگزار شد در مورد اهميت نمرات امتحان نهايي پايه سوم و تاثير آن در کنکور سراسري اشاره شد و به لزوم برنامه ريزي دقيق توسط دانش آموزان و اولياء آنها تاکيد شد . دبيران محترم در رابطه با چگونگي مطالعه دروس تخصصي توصيه هاي مهمي ارائه دادند .

3 - مطالعه نوروزي دانش آموزان پايه سوم : در ايام تعطيلات نوروز برنامه مطالعاتي ويژه دانش آموزان پايه سوم در دبيرستان برگزار شد . در اين برنامه که در روزهاي پنجم تا يازدهم فروردين ماه اجرا شد ، دانش آموزان ز ساعت 8:45 تا 15 در کتابخانه دبيرستان در يمحيط آرام به مطالعه دروس پرداختند و خود را براي امتحانات نهايي آماده کردند . همچنين کلاس رفع اشکال فيزيک ويژه دانش آموزان رشته تجربي و رياضي و نيز برنامه مشاوره توسط سرکارخانم معيني برگزار گرديد .

4 - برگزاري امتحانات ميان ترم : امتحانات ميان ترم نيمسال دوم تحصيلي از تاريخ 18 فروردين ماه 93 آغاز گرديد .